MXLCE40AE3
Přehled produktu
Part Number: MXLCE40AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1
Datasheety: MXLCE40AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLCE40AE3
Part Number MXLCE40AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3789 pcs Datový list MXLCE40AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 40V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 64.5V
Napětí - porucha (Min) 44.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-10112
1086-10112-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz