MXLCE33AE3
Přehled produktu
Part Number: MXLCE33AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1
Datasheety: MXLCE33AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLCE33AE3
Part Number MXLCE33AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4670 pcs Datový list MXLCE33AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-10108
1086-10108-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 28.1A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz