Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem

S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou linearitu s vynikající tepelnou stabilitou, včetně nízkého posunu a posunu citlivosti.

Bylo to d- vyvinula se jako bezpečnostní prvek z kontextu (SEooC) a - splňuje normu ISO 26262 a stupeň AEC Q-100. hall-effect

Díky podpoře funkční úrovně bezpečnosti ASIL-C v digitálním (SENT nebo SPC) režimu a ASIL-B v analogovém režimu může IC detekovat interní poruchy a vstoupit do bezpečného stavu, aby se zabránilo nechtěnému chování vozidla.


Balíček TSSOP-16 také obsahuje dvě redundantní matrice, které umožňují podporu aplikací kritických z hlediska bezpečnosti, jako jsou systémy řízení a brzdění.

Hall-efekt IC lze použít také v automobilových a průmyslových bezkontaktních případech snímání polohy, včetně snímačů točivého momentu řízení, zrychlení, brzdy nebo spojkového pedálu, snímačů absolutních lineárních poloh, snímačů plováku, bezkontaktních potenciometrů, malých snímače úhlové polohy a snímače polohy malého zdvihu.

Programovatelný rozsah měření a vícebodová kalibrace umožňují flexibilitu a různé výstupní protokoly umožňují použití jednoho integrovaného obvodu ve více aplikacích.

Protokol krátkého kódu PWM umožňuje provádět a přenášet měření po detekci spouštěcího impulsu.

To znamená, že lze synchronizovat až čtyři senzory až do 2 kHz, což umožňuje simultánní magnetická měření s deterministickou latencí.

Navíc Melexis tvrdí, že IC má vysokou obnovovací frekvenci a nízkou hlučnost, což umožňuje vysoké rychlosti regulační smyčky.

Zařízení má také 48bitové programovatelné identifikační číslo.

Při standardní provozní teplotě a při standardním napájecím napětí mezi 4,5–5,5 je typická frekvence hlavních hodin 24 MHz s celkovou odchylkou ± 3,5%.

Zařízení může udržovat napájecí napětí 28 V až 48 hodin nebo 37 V až 60 sekund, firma však tvrdí, že vystavení absolutním maximálním jmenovitým podmínkám po delší dobu může ovlivnit spolehlivost.