MXLCE45AE3
Přehled produktu
Part Number: MXLCE45AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Datasheety: MXLCE45AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLCE45AE3
Part Number MXLCE45AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3998 pcs Datový list MXLCE45AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-10116
1086-10116-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz