MXLCE45A
Přehled produktu
Part Number: MXLCE45A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Datasheety: MXLCE45A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLCE45A
Part Number MXLCE45A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4179 pcs Datový list MXLCE45A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-10115
1086-10115-MIL
Q8868103E
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz