Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Způsoby dopravy

Ocean-Components.com nabízí různé druhy způsobů přepravy: můžeme vám pomoci zařídit doručení zásilky prostřednictvím Fedexu, DHL, UPS, TNT, EMS nebo jiným způsobem, jak si přejete, můžete si vybrat vlastní logistickou službu, pokud jste spolupracovali s konkrétním doručením company.We také přijímat způsob přepravy podle požadavku klienta.


Cena poštovného:


Dodací lhůta a cíle

Zajistíme dodání do 1-2 dnů ode dne, kdy všechny položky dorazí do našeho skladu.
Povinnosti, daně a další poplatky jsou odpovědností příjemce, protože naše poplatky pokrývají pouze poplatek za přepravu zásilek. Pro odhad možných nákladů se obraťte na celní úřad vaší země.

Zde je dodací harmonogram z našeho skladu do cíle pro vaši informaci.

Asie Severní Amerika Evropa střední východ Jižní Amerika Afrika
DHL 2-4 dny 3-4 dny 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dny 3-4 dny 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní


* Dodací a dodací lhůty se počítají v pracovních dnech od pondělí do pátku. V případě velkých svátků, jako jsou Vánoce, prosím vyčkejte navíc. Při těchto zvláštních příležitostech vám upozorníme na možná zpoždění.
Následující země, na které NEMŮŽE BÝT odesláno, z důvodu politiky: Afghánistán, Středoafrická republika, Pobřeží slonoviny, Konžská demokratická republika, Korejská lidově demokratická republika, Eritrea, Libanonská republika, Libanonská republika, Somálská demokratická republika, Súdánská republika.
Pro více informací o zásilce nás prosím kontaktujte na info@Ocean-Components.com