MXLCE30AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLCE30AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1
Datasheety: MXLCE30AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXLCE30AE3
Part Number MXLCE30AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4495 pcs Datový list MXLCE30AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 30V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 48.4V
Napětí - porucha (Min) 33.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-10106
1086-10106-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 31A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLCE26A
MXLCE26A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 26V 42.1V CASE-1
Na skladě: 4056 pcs
Stažení: MXLCE26A.pdf
RFQ
MXLCE30A
MXLCE30A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1