Vyberte zemi nebo oblast.

Close
Přihlásit se Registrovat E-mailem:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

500 W PSU pro námořní zatížení

PRBX-PR-2002_ENMA500D242x27-CC

Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytuje dva izolované výstupy 27Vdc 20A.

Droop na 10 V po dobu 10 s lze přizpůsobit a účinnost je> 85%.

Pokud není potřeba redundance, ale aplikace potřebuje dva nezávislé výstupy, lze 540W rozdělit mezi dva 27V výstupy v libovolném poměru.


Součástí je ochrana proti přepólování vstupu, zkratu, přehřátí, přepětí a nadproudu a je navržena podle EN60068-2-x a splňuje bezpečnostní normu EN 60950.

Je uzavřen v pouzdru IP56 pro odolnost vůči vysokotlakým a těžkým vodním postřikům, má PSU externí chladiče pro tepelnou výměnu mezi vnitřními komponenty a okolním vnějším prostředím.

"Lodě a plavidla jsou plné elektrických a elektronických zařízení, která vyžadují robustní a bezpečné zdroje energie," řekl Powerbox. "Ačkoli mnoho aplikací může být poháněno námořními certifikovanými komerčními napájecími zdroji, jiné jsou velmi specifické a vyžadují jedinečná řešení napájení navržená pro spárování s konečnou aplikací."

Servomotory používané k ovládání „rychle spínaných ventilů“ pro bezpečnostní účely v palivových vstřikovacích čerpadlech, orientovatelných vrtulích a řízení motoru jsou některé z aplikací, na které se společnost zaměřuje. Pokud jde o zařízení, výrobci rychle spínaných ventilů často používají k zajištění redundance dva nezávislé napájecí zdroje. Avšak vzhledem k tomu, že je zařízení instalováno ve velmi kompaktním a drsném prostředí, může to být výzvou pro instalačního technika. “