35SGV470M16X16.5
RubyconRubycon
35SGV470M16X16.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35SGV470M16X16.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35SGV470M16X16.5.pdf2.35SGV470M16X16.5.pdf3.35SGV470M16X16.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35SGV470M16X16.5
Part Number 35SGV470M16X16.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 588mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Original-Reel®
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2453-6
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 470µF Aplikace Automotive