35SJV10M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35SJV10M5X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35SJV10M5X6.1.pdf2.35SJV10M5X6.1.pdf3.35SJV10M5X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35SJV10M5X6.1
Part Number 35SJV10M5X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 532426 pcs Datový list 1.35SJV10M5X6.1.pdf2.35SJV10M5X6.1.pdf3.35SJV10M5X6.1.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série SJV Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 40.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF