35SGV330M12.5X16
RubyconRubycon
35SGV330M12.5X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35SGV330M12.5X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35SGV330M12.5X16.pdf2.35SGV330M12.5X16.pdf3.35SGV330M12.5X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35SGV330M12.5X16
Part Number 35SGV330M12.5X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-2451-2 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF