35SGV220M10X10.5
RubyconRubycon
35SGV220M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35SGV220M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.35SGV220M10X10.5.pdf2.35SGV220M10X10.5.pdf3.35SGV220M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35SGV220M10X10.5
Part Number 35SGV220M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-4234-2
35SGV220M10X10.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 220µF