APTDF30H1201G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTDF30H1201G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE FULL BRIDGE SP1
Datasheety: 1.APTDF30H1201G.pdf2.APTDF30H1201G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTDF30H1201G
Part Number APTDF30H1201G Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE FULL BRIDGE SP1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4646 pcs Datový list 1.APTDF30H1201G.pdf2.APTDF30H1201G.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3.1V @ 30A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package SP1
Série - Obal Bulk
Paket / krabice SP1 Provozní teplota -40°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Single Phase Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SP1
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100µA @ 1200V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 43A