APTDF200H170G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTDF200H170G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
Datasheety: 1.APTDF200H170G.pdf2.APTDF200H170G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTDF200H170G
Part Number APTDF200H170G Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1129 pcs Datový list 1.APTDF200H170G.pdf2.APTDF200H170G.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.7kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3V @ 200A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package SP6
Série - Obal Bulk
Paket / krabice SP6 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Single Phase Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.7kV Chassis Mount SP6
Proud - zpìtný únikový @ Vr 350µA @ 1700V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 240A