APTDF200H20G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTDF200H20G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
Datasheety: APTDF200H20G.pdf
  • Zpráva
Specifikace APTDF200H20G
Part Number APTDF200H20G Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5041 pcs Datový list APTDF200H20G.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 200V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3V @ 200A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package SP6
Série - Obal Bulk
Paket / krabice SP6 Provozní teplota -40°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Single Phase
Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V Chassis Mount SP6 Proud - zpìtný únikový @ Vr 150µA @ 1200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 285A