APTDF400AA170G
MicrosemiMicrosemi
APTDF400AA170G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTDF400AA170G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6
Datasheety: 1.APTDF400AA170G.pdf2.APTDF400AA170G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTDF400AA170G
Part Number APTDF400AA170G Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1061 pcs Datový list 1.APTDF400AA170G.pdf2.APTDF400AA170G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 2.5V @ 400A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1700V
Dodavatel zařízení Package SP6 Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 572ns
Obal Bulk Paket / krabice LP4
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Anode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1700V 480A Chassis Mount LP4 Proud - zpìtný únikový @ Vr 750µA @ 1700V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 480A