APT20M22B2VRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M22B2VRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20M22B2VRG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 100A T-MAX
Datasheety: APT20M22B2VRG.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT20M22B2VRG
Part Number APT20M22B2VRG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 200V 100A T-MAX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4177 pcs Datový list APT20M22B2VRG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package T-MAX™ [B2]
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 520W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Variant Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 10200pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 435nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V Detailní popis N-Channel 200V 100A (Tc) 520W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)