APT20M19JVR
MicrosemiMicrosemi
APT20M19JVR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20M19JVR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 112A SOT-227
Datasheety: APT20M19JVR.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT20M19JVR
Part Number APT20M19JVR Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 200V 112A SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4070 pcs Datový list APT20M19JVR.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package ISOTOP®
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 500W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 11640pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 495nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V Detailní popis N-Channel 200V 112A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 112A (Tc)