APT20M11JVR
MicrosemiMicrosemi
APT20M11JVR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20M11JVR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 175A SOT-227
Datasheety: 1.APT20M11JVR.pdf2.APT20M11JVR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT20M11JVR
Part Number APT20M11JVR Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 200V 175A SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1959 pcs Datový list 1.APT20M11JVR.pdf2.APT20M11JVR.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package ISOTOP®
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 700W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 21600pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V
Detailní popis N-Channel 200V 175A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 175A (Tc)