APT20M22LVRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M22LVRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20M22LVRG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 100A TO-264
Datasheety: APT20M22LVRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT20M22LVRG
Part Number APT20M22LVRG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 200V 100A TO-264 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4952 pcs Datový list APT20M22LVRG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package TO-264 [L]
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 520W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-264-3, TO-264AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 10200pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 435nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V
Detailní popis N-Channel 200V 100A (Tc) 520W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)