LM3670MF-1.8
Přehled produktu
Part Number: LM3670MF-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23
  • Zpráva
Specifikace LM3670MF-1.8
Part Number LM3670MF-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4539 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 1MHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Current - Výstup 350mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM3670MF-1.875
LM3670MF-1.875
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
Na skladě: 3990 pcs
Stažení:
RFQ
LM3670MF-1.875/NOPB
LM3670MF-1.875/NOPB
Výrobci: N/A
Na skladě: 110661 pcs
Stažení:
RFQ
LM3670MF-1.5/NOPB
LM3670MF-1.5/NOPB
Popis: IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
LM3670MF-1.8/NOPB
LM3670MF-1.8/NOPB
Popis: IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23