LM3670MF-1.6
Přehled produktu
Part Number: LM3670MF-1.6
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23
  • Zpráva
Specifikace LM3670MF-1.6
Part Number LM3670MF-1.6 Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4988 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.6V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3670MF-1.6CT Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.6V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 350mA