LM3670MF-1.5
Přehled produktu
Part Number: LM3670MF-1.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3670MF-1.5
Part Number LM3670MF-1.5 Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3965 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3670MF-1.5TR Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 350mA
Číslo základní části LM3670
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM3670MF-1.6/NOPB
LM3670MF-1.6/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23
Na skladě: 132382 pcs
Stažení:
RFQ
LM3670MF-1.2/NOPB
LM3670MF-1.2/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
Na skladě: 135318 pcs
Stažení:
RFQ
LM3670MF-1.5/NOPB
LM3670MF-1.5/NOPB
Popis: IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23