LM3670MF-1.2EV
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM3670MF-1.2EV
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM3670MF-1.2EV
Part Number LM3670MF-1.2EV Výrobce N/A
Popis BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 1375 pcs Datový list
Napětí - Výstup 1.2V Napětí - Vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Využívány IC / Part LM3670 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor topologie Buck
Výstupy a Type 1, Non-Isolated Ostatní jména LM3670MF12EV
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Hlavní účel DC/DC, Step Down
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis LM3670 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Current - Výstup 350mA