DP4R60D60
CrydomCrydom
DP4R60D60 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4R60D60
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Datasheety: 1.DP4R60D60.pdf2.DP4R60D60.pdf3.DP4R60D60.pdf4.DP4R60D60.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 245 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4R60D60
Part Number DP4R60D60 Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 245 pcs Datový list 1.DP4R60D60.pdf2.DP4R60D60.pdf3.DP4R60D60.pdf4.DP4R60D60.pdf
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 4.5 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatní jména CC1833
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks load Current 60A