DP4R60D40
CrydomCrydom
DP4R60D40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4R60D40
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Datasheety: 1.DP4R60D40.pdf2.DP4R60D40.pdf3.DP4R60D40.pdf4.DP4R60D40.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 307 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4R60D40
Part Number DP4R60D40 Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 307 pcs Datový list 1.DP4R60D40.pdf2.DP4R60D40.pdf3.DP4R60D40.pdf4.DP4R60D40.pdf
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 4.5 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Ostatní jména CC2505
DP4R60D40-ND
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks load Current 40A
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DP4R60D20B
DP4R60D20B
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Na skladě: 294 pcs
Stažení: DP4R60D20B.pdf
RFQ
DP4R60D40B2
DP4R60D40B2
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V