DP4R60D40B2
CrydomCrydom
DP4R60D40B2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4R60D40B2
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Datasheety: 1.DP4R60D40B2.pdf2.DP4R60D40B2.pdf3.DP4R60D40B2.pdf4.DP4R60D40B2.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 254 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 254 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4R60D40B2
Part Number DP4R60D40B2 Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 4.5 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 40A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant