DP4R60D40B
CrydomCrydom
DP4R60D40B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DP4R60D40B
Výrobce / značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Datasheety: 1.DP4R60D40B.pdf2.DP4R60D40B.pdf3.DP4R60D40B.pdf4.DP4R60D40B.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 300 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 300 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DP4R60D40B
Part Number DP4R60D40B Výrobce Crydom
Popis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Load 1 ~ 48 V Napětí - Vstup 4.5 ~ 15VDC
styl koncovky Screw Terminal Série DP
Obal Bulk Paket / krabice Hockey Puck
Typ výstupu DC Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
load Current 40A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Obvod SPST-NO (1 Form A)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DP4R60D20
DP4R60D20
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Na skladě: 329 pcs
Stažení: DP4R60D20.pdf
RFQ
DP4R60D40B8
DP4R60D40B8
Výrobci: Crydom
Popis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Na skladě: 279 pcs
Stažení: DP4R60D40B8.pdf
RFQ
DP4R60D40B5
DP4R60D40B5
Na skladě: 302 pcs
Stažení: DP4R60D40B5.pdf
DP4R60D40
DP4R60D40