WW5FT500R
Přehled produktu
Part Number: WW5FT500R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 500 OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW5FT500R.pdf2.WW5FT500R.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW5FT500R
Part Number WW5FT500R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 500 OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 178769 pcs Datový list 1.WW5FT500R.pdf2.WW5FT500R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Série WW Režim panel 500 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Poruchovost - Detailní popis 500 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound