WW5FT2K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW5FT2K50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.5K OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW5FT2K50.pdf2.WW5FT2K50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW5FT2K50
Part Number WW5FT2K50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.5K OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 182494 pcs Datový list 1.WW5FT2K50.pdf2.WW5FT2K50.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Série WW Režim panel 2.5 kOhms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 2.5 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound