WW5FT2K55
Přehled produktu
Part Number: WW5FT2K55
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.55K OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW5FT2K55.pdf2.WW5FT2K55.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW5FT2K55
Part Number WW5FT2K55 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.55K OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 193294 pcs Datový list 1.WW5FT2K55.pdf2.WW5FT2K55.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Série WW Režim panel 2.55 kOhms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Poruchovost - Detailní popis 2.55 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound