WW1FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FTR200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FTR200
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FTR200.pdf2.WW1FTR200.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FTR200
Part Number WW1FTR200 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 173636 pcs Datový list 1.WW1FTR200.pdf2.WW1FTR200.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±90ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 200 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 0.2 1% R
WW10.21%R
WW10.21%R-ND
WW10.2FR
WW10.2FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 200 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound