WW1FTR120
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FTR120
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.12 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FTR120.pdf2.WW1FTR120.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FTR120
Part Number WW1FTR120 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.12 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 173363 pcs Datový list 1.WW1FTR120.pdf2.WW1FTR120.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±90ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 120 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 120 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound