WW1FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FTR150 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FTR150
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.15 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FTR150.pdf2.WW1FTR150.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FTR150
Part Number WW1FTR150 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.15 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 196028 pcs Datový list 1.WW1FTR150.pdf2.WW1FTR150.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±90ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 150 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 0.15 1% R