RACF164DFT470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RACF164DFT470K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206
Datasheety: RACF164DFT470K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RACF164DFT470K
Part Number RACF164DFT470K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3013711 pcs Datový list RACF164DFT470K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RACF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 470k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistory 4 Počet Pins 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm) Detailní popis 470k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals