RACF164DFT4K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DFT4K02 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RACF164DFT4K02
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 4.02K OHM 1206
Datasheety: 1.RACF164DFT4K02.pdf2.RACF164DFT4K02.pdf
  • Zpráva
Specifikace RACF164DFT4K02
Part Number RACF164DFT4K02 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 4.02K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1249983 pcs Datový list 1.RACF164DFT4K02.pdf2.RACF164DFT4K02.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RACF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 4.02k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ostatní jména RAC 164D 4.02K 1% R