RACF164DFT39K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DFT39K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RACF164DFT39K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 39.2K OHM 1206
Datasheety: 1.RACF164DFT39K2.pdf2.RACF164DFT39K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RACF164DFT39K2
Part Number RACF164DFT39K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 39.2K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1215080 pcs Datový list 1.RACF164DFT39K2.pdf2.RACF164DFT39K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RACF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 39.2k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ostatní jména RAC 164D 39.2K 1% R