PCF14JA33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JA33R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF14JA33R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: PCF14JA33R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF14JA33R0
Part Number PCF14JA33R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 33 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3165804 pcs Datový list PCF14JA33R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Panasert Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 33 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Ostatní jména PCF14JA33R0CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 33 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Složení Carbon Film