PCF14JA3K90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JA3K90 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF14JA3K90
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: PCF14JA3K90.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF14JA3K90
Part Number PCF14JA3K90 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.9K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4102232 pcs Datový list PCF14JA3K90.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Panasert Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 3.9 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 3.9 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film