PCF14JA10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JA10M0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF14JA10M0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: PCF14JA10M0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF14JA10M0
Part Number PCF14JA10M0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4096652 pcs Datový list PCF14JA10M0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Panasert Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 10 MOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 10 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film