MR5FTR170
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FTR170 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR5FTR170
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.17 OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.MR5FTR170.pdf2.MR5FTR170.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MR5FTR170
Part Number MR5FTR170 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.17 OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94414 pcs Datový list 1.MR5FTR170.pdf2.MR5FTR170.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Série MR Režim panel 170 mOhms
Příkon (W) 5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 170 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil