MR5JB60L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5JB60L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR5JB60L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.06 OHM 5W 5% AXIAL
Datasheety: 1.MR5JB60L0.pdf2.MR5JB60L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace MR5JB60L0
Part Number MR5JB60L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.06 OHM 5W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68819 pcs Datový list 1.MR5JB60L0.pdf2.MR5JB60L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Série MR Režim panel 60 mOhms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména MR 5 0.06 5% B