MR5FT75L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FT75L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR5FT75L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.075 OHM 5W 1% AXIAL
Datasheety: 1.MR5FT75L0.pdf2.MR5FT75L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace MR5FT75L0
Part Number MR5FT75L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.075 OHM 5W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70791 pcs Datový list 1.MR5FT75L0.pdf2.MR5FT75L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Série MR Režim panel 75 mOhms
Příkon (W) 5W Obal Cut Tape (CT)