MR3FT45L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT45L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR3FT45L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.045 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: MR3FT45L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace MR3FT45L0
Part Number MR3FT45L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.045 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 107558 pcs Datový list MR3FT45L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Série MR Režim panel 45 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Poruchovost - Detailní popis 45 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil