MR3FT40L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT40L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR3FT40L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.04 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.MR3FT40L0.pdf2.MR3FT40L0.pdf
  • Zpráva
Specifikace MR3FT40L0
Part Number MR3FT40L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.04 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 107663 pcs Datový list 1.MR3FT40L0.pdf2.MR3FT40L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Série MR Režim panel 40 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MR 3 0.04 1% R