MR3FT30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FT30L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MR3FT30L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.MR3FT30L0.pdf2.MR3FT30L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace MR3FT30L0
Part Number MR3FT30L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118140 pcs Datový list 1.MR3FT30L0.pdf2.MR3FT30L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Série MR Režim panel 30 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MR 3 0.03 1% R