CSRN2512FT20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT20L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2512FT20L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRN2512FT20L0.pdf2.CSRN2512FT20L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRN2512FT20L0
Part Number CSRN2512FT20L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.02 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 335974 pcs Datový list 1.CSRN2512FT20L0.pdf2.CSRN2512FT20L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Série CSRN Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména CSRN 2 0.02 1% R