CSRN2512FT15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT15L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2512FT15L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRN2512FT15L0.pdf2.CSRN2512FT15L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRN2512FT15L0
Part Number CSRN2512FT15L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.015 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 277771 pcs Datový list 1.CSRN2512FT15L0.pdf2.CSRN2512FT15L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Série CSRN Režim panel 15 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména CSRN2512FT15L0CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film