CSRN2512FT13L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT13L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSRN2512FT13L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.013 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.CSRN2512FT13L0.pdf2.CSRN2512FT13L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSRN2512FT13L0
Part Number CSRN2512FT13L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.013 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 312348 pcs Datový list 1.CSRN2512FT13L0.pdf2.CSRN2512FT13L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Série CSRN Režim panel 13 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 13 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film