CF12GT330R
Přehled produktu
Part Number: CF12GT330R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330 OHM 1/2W 2% AXIAL
Datasheety: 1.CF12GT330R.pdf2.CF12GT330R.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF12GT330R
Part Number CF12GT330R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 330 OHM 1/2W 2% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5114519 pcs Datový list 1.CF12GT330R.pdf2.CF12GT330R.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Série CF Režim panel 330 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 330 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film